Overflow - Odchod do Brna a studia

V roce 1997 započal studia na VUT Brno a po druhém ročníku je ukončil. V této době se již nechtěl vrátit domů a v Brně zůstal, zřejmě protože chtěl být samostatným a nezávislým. Což se mu nakonec stalo osudným.

Ve skutečnosti nevíme do podrobností vše co dělal a čím se živil. Ne všechno bylo správné. Kdykoliv přijel domů nedal nic najevo a s ničím se nesvěřil.

Dnes již víme, že se začal zajímat o hudbu a dění kolem toho. Zde se rýsují počátky vzniku internetového obchodu s „ fošnami“ . Jak byly nazývány klasické černé sedmipalcové desky.

Mezitím se znovu pokusil o studium na vysoké škole. Tentokrát v roce 2001 na Masarykově universitě v Brně – obor informační technologie. Protože byl natolik hrdý aby přišel domů a požádal o pomoc musel se věnovat hraní a rozjezdu obchodu s deskami. Obě činnosti byly tak časově náročné, že mu nakonec na vlastní studium nezbyl čas. Pro nesplnění studijních povinností nebyl zapsán do dalšího ročníku. Takže končí období studií a začíná se naplno věnovat tomu co bylo na začátku – hraní a deskám.

© 2006 Vladislav Obdržálek